קו-לחינוך-לוגו2

גיליון 717 * י"ד כסלו תשע"ט * 22.11.2018

עורכת ראשית; סיגל בן-ארצי
דוא"ל: [email protected]
טלפון המערכת: 03-6354484

לקראת פתיחת הסכמי העבודה עם המורים; מפגש בהסתדרות המורים עם מנכ"ל משרד החינוך

מאת: מערכת קו לחינוך

שיתוף ב facebook
שתף חבר
שיתוף ב email
שלח במייל
שיתוף ב whatsapp
שלח בווטסאפ
שיתוף ב print
הדפס מאמר

המפגש, בסגנון שולחן עגול, נערך עם סגני מנהלי בתי ספר

בשבוע שעבר קיים מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב, מפגש בסגנון שולחן עגול עם סגני מנהלים החברים בהסתדרות המורים. במפגש, שנערך בסגנון שולחן עגול, השתתפו יו״ר תא הסגנים בהסתדרות המורים, ענת פרחי, וסגני מנהלים נוספים.
המפגש נערך לקראת פתיחת הסכמי העבודה בחודש יוני 2019. מטרת המנכ"ל הייתה לשמוע על החוסרים הקיימים בהסכם העבודה הנוכחי מול סגני המנהלים כדי לטפל בהם לקראת ההסכם הבא.

 

הסתדרות-המורים-ואבואב
הסתדרות-המורים ואבואב

באוניברסיטת תל אביב; מרכז חדש לחקר ארצות הברית

המרכז, שיעסוק בעיקר במחקר, יפעל גם לטיפוח הקשר עם בתי ספר התיכונים ויעודד כתיבת עבודות תלמידים בנושא

נמסר מאת: אוניברסיטת תל אביב

לאחרונה הודיעה אוניברסיטת תל אביב על הקמת מרכז ראשון מסוגו לחקר ארצות-הברית. המרכז יקדם פעילות אקדמית וציבורית  כדי להעמיק את הידע על ארצות-הברית. המרכז הוקם בשיתוף קרן פולברייט. מסתבר כי למרות הקשר שבין ישראל לארצות-הברית, לא פעל עד כה בישראל אף גוף מחקרי ממוסד שהתמקד בנושא.
המרכז יעסוק במגוון נושאים, החל משאלות על פוליטיקה, דרך חברה, מדיניות וכלכלה, וטיפול בסוגיות היסטוריות, דתיות, תרבותיות ומשפטיות. המרכז יתמקד גם בענייני ספרות, קולנוע ומדיה.
המרכז יעניק מלגות לחוקרים ישראלים, יקיים סדנאות לקובעי מדיניות, פוליטיקאים ועיתונאים, יארגן כנסים בינלאומיים שיהיו פתוחים גם לציבור הרחב, ויביא לארץ חוקרים ואנשי ציבור אמריקנים בולטים. במקביל יפעל המרכז בקרב בתי-ספר תיכונים, כדי להעמיק את הידע של התלמידים על ארצות הברית.

אמריקה - מאת אונברסיטת תל אביב

קו לחינוך - גיליון 717 - כתבות נוספות

כתבה 4

גיליון 717 * י"ד כסלו תשע"ט * 22.11.2018 עורכת ראשית; סיגל בן-ארצי דוא"ל: [email protected]טלפון המערכת: 03-6354484 איך משהו קטן כל כך יוצר קשרים חשובים כל

קרא עוד »

כתבה 3

גיליון 717 * י"ד כסלו תשע"ט * 22.11.2018 עורכת ראשית; סיגל בן-ארצי דוא"ל: [email protected] טלפון המערכת: 03-6354484 איך משהו קטן כל כך יוצר קשרים חשובים

קרא עוד »

כתבה 2

גיליון 717 * י"ד כסלו תשע"ט * 22.11.2018 עורכת ראשית; סיגל בן-ארצי דוא"ל: [email protected]טלפון המערכת: 03-6354484 לקראת פתיחת הסכמי העבודה עם המורים; מפגש בהסתדרות המורים

קרא עוד »

כתבה 1

ארגון המורים העל יסודיים הכריז בשבוע שעבר על סכסוך עבודה מול משרד החינוך כיוון שהמשרד לא מתקצב את ניצול ימי המחלה. המשרד דואג לפצות את המעסיקים על פדיון ימי המחלה אבל לא על ניצול ימי המחלה.

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
שתף חבר
שיתוף ב email
שלח במייל
שיתוף ב whatsapp
שלח בווטסאפ
שיתוף ב print
הדפס מאמר
מורה איש חינוך, אנא שתף...
גלילה לראש העמוד